viestursrudzitis.lv

Individuālās konsultācijas

 
Cilvēks var atnākt un pastāstīt man, kas noticis starp viņu un kādu citu. Viņš var gribēt, lai es paskatos uz šo notikumu ar savām, bet tomēr viņa acīm uz visu šito, kas tā satricina un mulsina un neļauj dzīvot.

 

Cilvēks var atnākt un gribēt, lai es pasaku, kā vajag, kā ir pareizi, un kas no tā, kas notiek, ir nepareizi. Ja viņš sapratīs, ka grib, lai es viņu atbalstu, tad es viņu atbalstīšu. Jo es vienmēr esmu tajā pusē, kurā ir pie manis atnākušais. Es skatos uz pasauli ar viņa acīm un esmu viņa patiesības pārstāvis tajā. Kas nenozīmē, ka es nepieļauju citu patiesību eksistenci. Šī ir viena iespēja.

 

Bet otra iespēja – pieņemt mani nevis kā Tiesnesi vai Vienīgās Patiesības zinātāju, bet kā attiecību partneri. To, kurš ir gatavs uz sevis izjust visu, ko Tu ar visu sevi esi man atnesis. Un pastāstīt Tev par to, kā es izjūtu to, kas notiek starp mani un Tevi. Jo Tu jau ar mani veido visu to pašu, ko ar citiem cilvēkiem savā dzīvē, Tu realizē to, ko Tava zemapziņa liek. To es Tev pastāstīšu. Un Tu uzzināsi par savu zemapziņu, savu dzimtaskoku, savu vēsturi un to, ko vispār ir iespējams apzināties!

 

Var arī vienkāršāk. Atnāc, parunāsimies un arī tad Tu varēsi pajautāt – kas mani šeit atveda? Ko es gribēju? Ko gribēja mana zemapziņa? Ko man liek darīt manas iepriekšējās paaudzēs veidotās programmas?
 

Jaunumu kalendārs

«  Aprīlis 2024  »
PrOTCPkSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

MeklējumsLatvijas
Reitingi