Kā saprast ATKARĪBU – kad tā ir normāls psihes mehānisms zaudējumu traumu sadziedēšanā un zaudējumu krātuvju iztukšošanā, bet kad – ideoloģija? Kā darbojas drāmas trīsstūris – Upuris, Vajātajs, Glābējs? Kā atkarība ir saistīta ar sabiedrības un ģimenes attīstības vēsturi un matriarhāta un patriarhāta attiecībām? Kāda ir saikne starp dzimšanu, atkarību un nāvi?
Brāļu konkurence un mātes – meitas līgums kā svarīgas atkarīgu un matriarhālu attiecību pazīmes. Tipiskas ģimenes struktūras izmaiņas, kā reakcija uz atkarību. Sievišķais un vīrišķais atkarības izpaušanās tips. Objekta nozīme atkarības izpausmēs. Atkarība un attīstība.
Šie un vēl citi jautājumi modernizētajā psihodramatiskajā izrādē, kuras iepriekšejā versija saucās „Dejas ar krēsliem”. Gaidīšu visus interesentus 16. februārī 18.30. viesmīlīgajā Gētes institūtā.!
Īpašs lūgums, visiem, kas nolēmuši atnākt – paziņojiet par to man - rviesturs@apollo.lv vai Martai uz marta.rudzite@gmail.com līdz 15. februārim ieskaitot – man vajag laikus zināt dalībnieku skaitu!